60 minutit või järgmine pizza tasuta!
Pizza kojuvedu Tallinn
Tellimine numbril 6 299 209
0,00
Ostukorv
0 eur
Teie ostukorv on tühi

KKK

Kuidas esitada tellimus?
  1. Lisa tooteid ostukorvi vajutades nuppu "Lisa ostukorvi".
  2. Minge nüüd ostukorvi vajutades nuppu "Ostukorv" (see asub ekraani ülaosas).
  3. Valige kastmeid.
  4. Asuge nüüd vormistamise juurde ja sisestage aadress, kuhu tuleb tellimus tuua. Siinkohal küsitakse teil sisestada summa, et oleks võimalik varuda tagasiraha.
  5. Vajuta nupp "Saata kööki".
  6. Valmis..
Kuidas registreeruda?

Selleks, et lisada tooteid ostukorvi, ei pea ilmtingimata veebilehel registreerima. Ostukorvis vajutage nuppu «Edasi» ja Te satute veebilehe registreerimislehele. Siin on võimalik registreerida vajutades lingile «Registreerimine».

Milleks on vaja registreeruda ja veebilehele sisse logida?

Veebileht jätab meelde kõiki aadresse, kuhu on Teile tellimusi toimetatud. Järgmine kord ei pea Te tellimuse vormistamisel aadressi uuesti sisestama — valige see lihtsalt pakutud nimekirjast.

Kui logisite veebilehele sisse juba pärast seda, kui olete tooteid ostukorvi lisanud, siis Teie valitud tooted ostukorvist ei kao.

Miks antud aadress ei kuulu kohaletoimetamise piirkonda?

Kahjuks on meie tarnepiirkond piiratud. Me tarnime tunni jooksul, seega on meie tooted alati värsked ja soojad. Kui aadress on kaugel, siis ei saa me järgida meie tarne tingimusi. Me alati oleme rõõmsad näha Teid meie pizzerias. Oleme kindlad, et lähiajal tekkib võimalus tarnida ka Teie aadressile. Kui Te olete juba sellel aadressil tellimust kätte saanud, siis ärge valige tarnekoht nimekirjast vaid kirjutage käsitsi. Ärge kasutage lühindit "tn","pst".

Kuidas sisestada sooduskood?

sooduskoodi võib sisestada avalehel ja Ostukorvi lehel. Vajutage nuppu "Sisesta sooduskood".